Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Тарас Келеберда взяв участь у семінарі на тему "Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах"

Переглядів: 577

За сприяння голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди 28 серпня 2017 року в сесійному залі районної ради  відбулася інформаційна зустріч на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах», яка була організована Всеукраїнською асоціацією ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» за участю Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько – Канадської Програми  Демократії співфінансованої з Програми Польської Співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського  Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

У програмі взяли також участь представники Міністерства регіонального розвитку та будівництва і провідні експерти. Це, зокрема,  Артур Гроссман - представник від Міжнародного Фонду Солідарність, Лідія Євтушенко - представниця від Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово- комунального господарства, Андрій Вареник та Олег Дукіс - експерти українсько- польського фонду Паусі, Наталія Ключник та Оксана Петруха від Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України.

До участі у семінарі були запрошені голови місцевих рад Кам’янка-Бузького району, представники органів місцевого самоврядування  з м. Буська,  Березівка, с. Немитів, сільські голови з с. Хмільне, с.Ясенів, с.Батиїв.

На зустрічі обговорювалися питання щодо стану впровадження Законів України «Про добровільне об’єднання громадян» та «Про співробітництво територіальних громад». Піднімалися питання, які стосуються реформи децентралізації, участі суспільства в прийнятті рішень у об’єднаних громадах, підготовка проектів та залучення інвестицій для регіонального  розвитку.

  

« повернутися до списку новин