Кам’янка-Бузька районна рада

У середу, 7 вересня, відбулася зустріч громади Кам’янка-Бузького району з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та очільниками силових структур Львівщини

Переглядів: 535

На зустрічі також були присутні голова районної ради Тарас Келеберда, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич, голова міської ради Олег Омелян, керівники силових структур, державних установ, представники громадських організацій, голови місцевих рад району, представники депутатського корпусу району та активна громадськість.

Олег Синютка повідомив присутніх, що кожного тижня після оперативної наради він спілкується з керівниками силових структур. “Колись під час такого спілкування вирішили зібратися разом перед людьми кожного району Львівщини. Як свідчить практика, це дає можливість визначити проблеми, вирішити їх та напрацювати спільні плани роботи”, – наголосив очільник області.

В.о. керівника Радехівської місцевої прокуратури Любомир Головко виступив з питань стану злочинності, розкриття злочинів та профілактики правопорушень. Він зробив акцент на правопорушеннях у сфері бюджетного та земельного законодавства, сфері комунального майна.

Присутні в залі задали низку запитань правоохоронцю щодо дільності ДЛГП “Галсільліс”, ремонту та збереження доріг, законності функціонування пилорам, виділення коштів для сервісного обслуговування патрульних автомобілів районної поліції тощо.

Начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук наголосив на необхідності кожного громадянина бути нині особливо пильним: повідомляти відповідні органи про підозрілих осіб та залишені без нагляду предмети.

На завершення зустрічі голова ЛОДА Олег Синютка торкнувся теми подій на Сході країни, зауваживши, що виховувати дітей, молодь слід на прикладах патріотизму новітніх Героїв, на перемогах. “Ми повинні з величезною повагою ставитися до тих хлопців, які пішли воювати. Бо вони мають Україну в серці, це люди, які чесно виконали свій військовий обов’язок”, – завершив очільник області.« повернутися до списку новин