Кам’янка-Бузька районна рада

Конкурс проектів місцевого розвитку – 2019: оперативна інформація та основні акценти

Переглядів: 443

На Львівщині триває активна фаза подачі та реєстрації найуспішнішого обласного конкурсу підтримки місцевих ініціатив – Конкурсу проектів місцевого розвитку Львівської обласної ради.

Як відомо, від 3 грудня 2018 року стартував ПРИЙОМ ЗАЯВОК у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік. І триватиме він до 18:00 год. 31 січня 2019 року.

Відтак, за оперативною інформацією начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Івана Собка, за 9 днів до дедлайну розглянуто понад 200 заявок, з яких 177 отримали реєстраційні номери і понад 40 – скеровано на доопрацювання через невідповідність умовам конкурсу. «Проаналізувавши 177 зареєстрованих проектів, констатуємо, що найактивнішими, як і в попередні роки, є конкурсанти, що подають заявки в пріоритет «Школи», – 65 проектів. Далі йдуть пріоритети: «Культура» – 31 зареєстрований проект, «Інші пріоритети» – 29, «Заклади дошкільної освіти» – 26, «Охорона здоров'я» – 16, «Вуличне освітлення» – 10, «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – 7», - розповів він.

Профільний відділ надає необхідні консультації і паралельно реєструє подані проекти. «Звичайно, ще цей тиждень ми будемо ще поєднувати реєстрацію проектів із наданням консультацій. Але з 28 до 31 січня відділ припиняє надання роз’яснень у відповідності до рішення №750 від 25.10.2018 р. Крім того, наголошу, що в проектах, поданих 25 – 31 січня не можливо буде виправити помилки. Оскільки проекти з помилками не відправлятимуться на доопрацювання, а будуть просто відхилятися», - підсумував Іван Собко.

Перевірити статус поданого проекту можна – ТУТ.

Більше про Конкурс проектів місцевого розвитку – 2019 можна дізнатися – ТУТ.

НАГАДАЄМО, Львівська обласна рада за практику «Обласний Конкурс проектів місцевого розвитку: спільно з громадою від ідеї до реалізації» здобула І місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

 « повернутися до списку новин