Кам’янка-Бузька районна рада

24 серпня, Кам’янеччина разом з усією Україною відзначала День Незалежності України

Переглядів: 430

    

24 серпня у сквері імені героїв Небесної Сотні  міста Кам’янка-Бузька біля пам'ятного каменю було відслужено спільноконфесійну панахиду за новітніми Героями України, що полягли у боях за цілісність, суверенність ,  незалежність нашої землі на Сході України.

     Панахиду відслужили настоятелі храмів Кам'янки-Бузької: УГКЦ о. Володимир  Касіян, УПЦ КП о. Володимир Котоус, УАПЦ о. Василій  Мороз  та  РКЦ о. Григорій Зомбек. Також у спільній молитві взяли участь: заступник голови районної ради Наталія Мудрик, голова РДА Володимир Кирилич, міський голова міста  Кам’янка-Бузька Олег Омелян та Народний депутат України Михайло Бондар спільно із військовослужбовцями -  учасниками ООС, родинами  героїв та громадськістю міста.

      Після завершення молитви у сквері героїв Небесної Сотні  всі присутні разом  рушили до парку імені Степана Бандери, щоб взяти  участь в урочистій академії з нагоди святкування 27 річниці Незалежності України, де відбулися нагородження активних учасників за особистий внесок  у ствердження нашої державності на теренах нашого району  та святковий концерт.« повернутися до списку новин