Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У ЛОДА підписали меморандум для удосконалення "єдиного вікна" на Львівській митниці

Переглядів: 503

31 жовтня у ЛОДА підписали меморандум про співпрацю в удосконаленні реалізації принципу "єдиного вікна" на Львівській митниці.

Меморандум підписали Львівська облдержадміністрація, Головне Управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Державна екологічна інспекція у Львівській області, Львівська Митниця ДФС, Львівська регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Львівська торгово-промислова палата.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, підписуючи документ, зауважив, що сьогодні Львівська митниця – є добрим прикладом як можна організувати роботу таким чином, щоб підприємець, який отримує послуги з експорту чи імпорту, почував себе комфортно і захищеним. "Уперше другий місяць поспіль на Львівській митниці доходи від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності до бюджетів всіх рівнів становлять більше 1 млрд грн", - наголосив голова ЛОДА.

"Дуже приємно, що при індикативних показниках у вересні – 780 млн. грн. і жовтні – 700 млн. грн. – отримуємо у вересні більше 200 млн грн і в жовтні – більше 300 млн. грн. перевиконання. 50% із сум перевиконання скерується на ремонт доріг", - пояснив очільник області.

Як зауважив Олег Синютка, обсяги перевиконання індикативних показників для Львівської митниці за результатами 2016 року будуть становити більше 1 млрд. грн.

"Але немає межі досконалості, і Урядом було прийняте революційне рішення про впровадження "єдиного вікна" для обслуговування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності", - нагадав Олег Синютка.

На думку голови ЛОДА, популяризація роботи "єдиного вікна" вкаже на добру волю представників органів державної влади і бізнесу співпрацювати в безкорупційному і антикорупційному полі, для суб’єктів підприємницької діяльності – це буде більш чітка і зрозуміліша процедура. "Ми ще раз підтвердимо, що експеримент, який започаткував на Львівщині Президент України, що дозволило отримати дуже суттєві доходи на ремонт доріг, отримає своє продовження в 2017 році", - підсумував голова облдержадміністрації.

Слід зазначити, що меморандум передбачає ефективну реалізацію положень постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. № 364 щодо реалізації принципу "єдиного вікна" під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Крім того, підписаний документ декларує оптимізацію і спрощення процедури державного контролю при митному оформленні, а також забезпечення своєчасного інформаційного обміну між підприємствами, митницею та іншими контролюючими органами.

У тексті меморандуму йдеться про запобігання фізичного контакту між представниками підприємств і посадовими особами митниці та інших контролюючих органів, автоматизацію процесів, сприяння міжнародній торгівлі, створення сприятливого клімату для розвитку підприємництва, зниження витрат підприємств та ін.

« повернутися до списку новин