Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

12-13 травня у селі Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району у храмі св. Юрія Побідоносця відбулась ІІІ- тя Проща до Пресвятої Богородиці Фатімської.

Переглядів: 677

 

12-13 травня у селі Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району у храмі св. Юрія  Побідоносця відбулась ІІІ- тя Проща до Пресвятої Богородиці Фатімської.

Настоятелем храму о. Богданом Стефанишиним, деканом УГКЦ Кам’янка-Бузьким о. Богданом Горбалем , дітьми та молоддю у ці два дні було урочисто прийнято шанованих гостей, правлячого Єпископа Сокальсько-Жовківського, Владики Михаїла Колтуна  - 12 травня та Єпископа Одеського, Адміністратора Кримського екзархату УГКЦ , Владики Михаїла Бубнія -13 травня.

 

Обома Владиками було відслужено урочисті Божественні Літургії до Пресвятої Богородиці Фатімської та уділено благословення всім присутнім.

Також крім запрошеного духовенства та великої кількості вірних  у Прощі взяли участь Тарас Келеберда - голова районної ради, Володимир Кирилич - голова райдержадміністрації, Кам’янка-Бузький міський голова – Олег Омелян,  Мирослава Туркало – директор департаменту з питань культури, національностей та релігі Львівської ОДА, голова Львівської облдержадміністрації – Олег Синютка.

          

« повернутися до списку новин