Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відкрили сучасний тваринницький комплекс ТзОВ “ЕкоМіт”

Переглядів: 827

У п’ятницю, 21 жовтня, у с. Батятичі Кам’янка-Бузького району після реконструкції відкрили сучасний тваринницький комплекс ТзОВ “ЕкоМіт”.

У заході взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютк, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, голова Кам”янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, міський голова Кам”янка-Бузької міської ради Олег Омелян та сільський голова Батятицької сільської ради Ольга Браташ.

Для розвитку господарської діяльності задіяли кошти інвестора з Польщі. Імпортовано сучасне обладнання для свинокомплексу та самостійного виготовлення кормів.

Дане підприємство є офіційним партнером всесвітньо відомої компанії яка пропонує нові підходи у виробництві та відгодівлі свиней на основі генетики від ChoiseGenetics в Україні. 

Під час заходу відбулася мультимедійна презентація виробництва.

З вітальним словом виступив голова Львівської обласної державної адміністрації та очільники району.

– Сьогодні місцеві мешканці хочуть мати роботу, жити спокійно на своїй землі. Незважаючи на економічну і політичну ситуацію, я висловлюю тверде переконання, що позитивний розвиток, створення нових робочих місць, надходження до бюджету, така гармонійна і ефективна співпраця влади, бізнесу і громади стане запорукою зміцнення наших державних відносин. А розвиток виробництва сприятиме стабілізації цін на продукти харчування, – наголосив Тарас Келеберда.

За словами директора підприємства Романа Хомичка, ТзОВ “ЕкоМіт” – це високотехнологічний, сучасний комплекс, який з 2016 року є представником в Україні всесвітньовідомої компанії Choice Genetics. Виробничий потенціал – 100 тис товарних поросят на рік, загальна площа приміщень – 21978,5 м , господарство орендує 11,4 га землі, зернові культури вирощує на площі 31,5 га. На підприємстві  працює 55 осіб.

« повернутися до списку новин