Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Представники влади, політичні, громадські та культурні діячі з Львівщини та Польщі обмінялися досвідом на одній із найцікавіших частин VI«Фестивалю Партнерства» – «Форумі Партнерства».

Переглядів: 578

Очільник Львівської обласної ради, голова правління Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Олександр Ганущин  взяв участь у панельній дискусії «Діяльність органів місцевого самоврядування в процесі сталого розвитку гірських територій».

«Зараз ми напрацьовуємо як повинна виглядати підтримка Карпатської території, яка, зокрема, входить до складу Львівщини. Йдеться передовсім про окрему обласну програму мікропроектів, яка скеровуватиметься виключно на карпатські потреби», - зазначив у своєму виступі Олександр Ганущин. 

Наприкінці Олександр Ганущин наголосив, що на прийдешньому Форумі місцевого розвитку у Трускавці, який відбудеться у червні 2018 року, планується представити проект нової Карпатської стратегії за участі представників усіх країн, через які пролягають гори.

Учасники «Форуму Партнерства» ділилися досвідом ще у двох дискусіях: «Реформа медицини, як запорука успішної децентралізації влади: досвід Польщі, перспективи України» та «Культурна дипломатія як стратегічний інструмент міжнародного співробітництва».  VI «Фестиваль Партнерства», у рамках якого відбувся зазначений Форум, організовують Генеральне консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською міською радою.

В межах Фестивалю Партнерства відбувається також презентація на промоційних стендах туристичних продуктів та освітніх програм як Львівської області, так і польських воєводств. А також  перегляд польських та українських короткометражних фільмів.

« повернутися до списку новин