Кам’янка-Бузька районна рада

3 травня, голова Кам’янка-Бузької районної ради, Тарас Келеберда взяв участь у Конкурсній раді з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку

Переглядів: 454

 

3 травня, голова Камянка-Бузької районної ради, Тарас Келеберда  взяв участь у Конкурсній  раді з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на якому було затверджено 1007 переможців.

    Як доповів секретаріат конкурсу, усі потенційні переможці Конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад.

     У підсумку в 2018 році маємо 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 253 млн грн, з яких 122,7 млн грн – кошти обласного бюджету.

     Відтак, усі 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після певних бюджетних процедур отримають субвенції з обласного бюджету в розрізі адміністративних територіальних одиниць для реалізації проектів. Тому з 1 червня конкурсанти повинні розпочати втілювати в життя своїх ініціативи, уклавши до 1 липня  договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. У протилежному  випадку – обласне співфінансування може бути анульоване.

 

     Із переліками переможців  Кам’янка-Бузького району у розрізі адмінтеродиниць  можна ознайомитися – тут.« повернутися до списку новин