Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

2 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькій районній раді пройшов навчальний семінар на тему «Розбудова спроможних громад: особливості та перспективи»

Переглядів: 488

2 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькій районній раді пройшов навчальний семінар на тему «Розбудова спроможних громад: особливості та перспективи». Метою семінару є інформування учасників про особливості здійснення реформи місцевого самоврядування в Україні та процесу об’єднання громад, аналізу ресурсного й фінансового забезпечення розвитку громад. Семінар проводився для голів та секретарів сільських та міських рад району.

Семінар проводили наукові працівники Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України: доктор економічних наук, професор, переший заступник директора ЛРІДУ Олександр Сушинський, кандидат економічних наук, доцент, відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Синицький, кандидат наук з державного управління Олександра Нєма, кандидат економічних наук, науковий співробітник ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» Андрій Пелехатий. 

У роботі семінару взяли участь виконавчий апарат районної ради, голови та секретарі місцевих рад. Семінар розпочався зі вступного слова керівництва району, далі спеціалісти інститутів у своїх доповідях розкрили основні питання: реформування місцевого самоврядування в Україні, особливості об’єднання громад Львівщини, фінансове забезпечення розвитку сільських територіальних громад, основні аспекти написання та подачі аплікаційних заявок на конкурси проектів, підготовка і оформлення заявок на отримання грантового фінансування. Учасники семінару отримають відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

« повернутися до списку новин