Кам’янка-Бузька районна рада

У Хрестопоклінну неділю, 3 квітня 2016 року, пройшла Хресна дорога центральними вулицями міста Кам'янка-Бузька

Переглядів: 646

Вже традиційно щороку під час Великого Посту Кам’янчани виходять на вулиці свого міста, щоб помолитися молитвою Хресної Дороги. Ця подія багато років поспіль єднає християн різних конфесій.

Хресна Дорога, під час якої молилися і співали страсні пісні, була присвячена єдності, миру і спокою в Україні. У роздумах до Хресної Дороги говорилося серед іншого про сучасників Христа і про сьогоднішній світ. У молитві згадувались також Герої  України, які загинули у неоголошеній війні на Сході України, сподіваючись, що їхня жертва дасть нам краще життя, згадувалися їхні матері, які плачуть за синами, як Марія плакала, дивлячись на смерть Свого Сина.

«Ми молилися за мир і єдність українського народу, за всіх померлих в боротьбі за Україну. Кожна стація – це біль і плач за тих, хто сьогодні воює і відстоює нашу батьківщину на Сході України. Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. І молимося за їх безсмертний подвиг», - сказав голова районної ради Тарас Келеберда.

Великий Хрест, який очолював ходу, почергово несли всечесні отці, жінки-матері, військовослужбовці, чоловіки-батьки, діти, представники влади та усі люди доброї волі. Супроводжував молитву вірних чудовий спів представників церковних хорів.« повернутися до списку новин