Кам’янка-Бузька районна рада

День пам"яті, примирення та День Перемоги

Переглядів: 2011

Дорогі ветерани!

Шановні жителі Кам‘янеччини!

Дозвольте привітати Вас із Днем пам’яті та примирення та 75-річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ять — непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях гордість і радість з гірким присмаком скорботи. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Минуле України — це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому.

Подвиг переможців у Другій світовій війні сьогодні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшими поколіннями перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та спонукає йти вперед.

Шановні ветерани війни! Сьогодні ми усвідомлюємо, що без вашого подвигу не було б сучасної України. Низько вклоняємось усім мужнім воїнам, які поклали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років!

Висловлюючи Вам свою глибоку повагу та вдячність, бажаю міцного здоров’я, добра, довгих років щасливого й гідного життя!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою, голова районної ради                                                  Тарас Келеберда« повернутися до списку новин