Кам’янка-Бузька районна рада

ООН (ПРООН) в Україні розпочала реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»

Переглядів: 637

ООН (ПРООН) в Україні розпочала реалізацію проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» (МСП), який впроваджено з вересня 2015 по 2018 рр., у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.

Метою проекту є сприяння розвитку сектора МСП шляхом розбудови спроможності членських бізнес-об’єднань в Україні, що в свою чергу сприятиме активнішому, відповідальнішому, професійнішому та орієнтованому на вироблення політики діалогові між державним і приватним секторами.

Технічна допомога обраним організаціям передбачатиме такі елементи: глибинне оцінювання організаційної спроможності бізнес-об’єднань, тренінги, фінансова підтримка у формі грантів. Гранти можуть бути спрямовані на розбудову організації, удосконалення врядування, покращення якості надаваних МСП послуг та здійснення адвокатської діяльності.

Отримувачами допомоги в рамках проекту можуть бути членські бізнес-об’єднання малих і середніх підприємств, зокрема, бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, бізнес-спілки, бізнес-клуби та інші громадські об’єднання малого і середнього бізнесу.

Участь у програмі для обраних членських бізнес-об’єднань безкоштовна. Всі витрати, пов’язані з проектом, сплачуються організаторами.

Координатор зв’язків з громадськістю та ЗМІ ПРООН: тел. 044 253 93 63.
Е-mail: Yevgeniy.Zelenko@undp.org« повернутися до списку новин