Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

  ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!  Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Переглядів: 441

Україна відзначає його в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов’язані. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати  так, щоб наші нащадки пишалися  перемогами та успіхами своїх батьків та  дідів, щоб світ знав  могутню, процвітаючу державу – Україну. З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг.  Український національно- державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття.  Під час історичних звершень  він  ставав символом боротьби за національні та соціальні  права. У ньому  втілені віковічні прагнення до миру, праця,  краса та багатство рідної землі.

Щиро бажаю всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Любімо та поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації! Нехай символ України – Державний прапор – осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України! Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

З повагою,  голова 

 

Кам’янка-Бузької районної ради                                                                                     Т. КЕЛЕБЕРДА

« повернутися до списку новин