Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

26 червня відбулася робоча зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим

Переглядів: 582

26 червня 2016 року, у приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації м. Кам’янка-Бузька, відбулася робоча зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодовим Максимом. У зустрічі взяв участь голова районної ради Тарас Келеберда.

На захід були запрошені розпорядники бюджетних коштів, голови місцевих рад, представники малого та середнього бізнесу, громадськість району, представники райдержадміністрацій та громадськості Буського, Бродівського та Радехівського районів.

Основним питанням, яке обговорювалось було впровадження системи публічних електронних закупівель ProZorrо. Заступник міністра наголосив, що дана реформа спростила процедуру закупівель, сприятиме зниженню вартості товарів та послуг. Ця система дозволить державним замовникам обійти посередників та напряму співпрацювати з виробником. Однією з основних переваг системи електронних державних закупівель ProZorrо є мінімізація людського фактора під час державних закупівель, а отже – зменшення ризику корупції.

Також Представник Міністерства поділився посиланнями на інформаційні ресурси, де розпорядники коштів зможуть знайти більш детальну інформацію для роботи у даній системі.

« повернутися до списку новин