Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

23 травня в Україні відзначають Свято Героїв

Переглядів: 236

23 травня в Україні відзначають Свято Героїв

 

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час проти більшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам’ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які були лицарями Київської Русі, козаками Гетьманщини, січовими стрільцями та вояками армій УНР та УПА, членами визвольного руху, шестидесятниками, активістами Небесної сотні, воїнами АТО.

У всіх народів є система свят, що возвеличують подвиги співвітчизників, бо на цьому будується світогляд, культура, та виховання нації. Відзначення Дня Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави української самостійної Соборної держави. В цей день небайдужі та вдячні нащадки вивішують національні прапори для вшанування пам’яті борців за свободу кожного українця, за кращу долю та волю України і з повагою та почуттям власної гідності промовляють: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!».

 

 

Голова Кам'янка-Бузької районної ради                                                                  ТАРАС КЕЛЕБЕРДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин