Кам’янка-Бузька районна рада

На запрошення голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди Кам’янеччину відвідала польська делегація

Переглядів: 619

9-10 листопада 2016 року, на запрошення голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди, Кам’янеччину відвідала польська делегація гміни Сабніе. 

Делегацію очолив війт гміни Сабніє – Іренеуш Вишинскі.

Польських гостей зустрічав голова районної ради Тарас Келеберда та подякував іноземним колегам за те, що вони прийняли запрошення та приїхали на Кам’янеччину.

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 напрацьовано бачення щодо спільного написання проектів та участі у конкурсі. 

Польська сторона зацікавлена у реалізації спільних проектів у туристичному та екологічному напрямах. 

Основними пріоритетами щодо спільного написання та реалізації проекту у туристичному напрямі визначено розвиток інфраструктури, облаштування пляжу та будівництво пристані, велодоріжки вздовж водойми на базі Добротвірського водосховища та Кам’янка-Бузького озера «Молодіжне». 

Екологічний напрямок включає в себе реконструкцію локальних очисних споруд та каналізаційних мереж для об’єктів соціальної сфери у с.Дернів та у с.Старий Добротвір. Також будівництво нових каналізаційних мереж у одному з кварталів забудови м.Кам’янка-Бузька.

Окрім цього, представники з Польщі відвідали у Добротворі музичну школу, яку очолює Ігор Таней, дитячу спортивну школу під керівництвом Ігора Слівінського та спортивний комплекс і стадіон, директором якого є Андрій Давидович. Для гостей організували екскурсію селищем, особливістю якого є новозбудована набережна на річці Західний Буг. 

У заході взяли участь селищний голова Добротвірської селищної ради Роман Ніколаєв, сільський голова Стародобротвірської сільської ради Олег Прокопейко та директор Агенції регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району Ірина Нікітіна.

На наступний день у Кам’янка-Бузькій районній раді відбулась зустріч з головами фракцій районної ради та головами місцевих рад району. Зустріч пройшла у форматі живого конструктивного діалогу. Шукаючи оптимальні шляхи для партнерської взаємодії, учасники наради обговорили актуальні проблемні питання та обмінялись досвідом в контексті реалізації проектів.

Голова районної ради Тарас Келеберда та міський голова м.Кам’янка-Бузька ознайомили гостей з містом. Під час екскурсії розповіли про визначні місця Кам’янеччини, згадавши про культурно-економічні зв’язки міста із європейськими деержавами, а також висловили сподівання на подальшу співпрацю, наголосивши на важливості партнерства з Польщею.

Очільник району та голова міста наголосили про готовність до співпраці та до укріплення дружніх відносин, а також висловили сподівання на те, що такі зустрічі відбуватимуться частіше. 

Загалом Програма транскордонного співробітництва передбачає надання проектних пропозицій спільно з польською стороною для участі у конкурсі. Переможці конкурсу отримають можливість спільно залучити 2,5 млн. євро на реалізацію пріоритетних та важливих проектів.« повернутися до списку новин