Кам’янка-Бузька районна рада

14 червня 2017 року Кам’янка-Бузька районна рада провела семінар “Реформування місцевого самоврядування. Децентралізація влади в Україні”, “Управління проектами і впровадження стратегій розвитку територій”

Переглядів: 589

Голова районної ради Тарас Келеберда привітав та представив учасників конференції, серед них голову Сокальської районної ради Миколу Паська. 

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Під час заходу доповідали виконавчий директор Львівського РВ Асоціації міст України Василь Абаімов, директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко.

Василь Абаімов привітав присутніх від імені 41 міста і 5 селищ Львівської області, які є членами АМУ. З нашого району туди входить місто Кам’янка-Бузька та селище Добротвір. Доповідач поінформував, що до процесу об’єднання у Львівській області було 710 громад. Розповів про досвід роботи Ходорівської ОТГ, про практичні аспекти соціального і економічного розвитку громад.

Про діяльність в Україні Українського Фонду Соціальних Інвестицій розповів директор Львівського регіонального представництва фонду Василь Кузьменко. “Чемпіоном серед районів, які працюють з нами є Кам’янка-Бузький район. Такий успіх здобуто завдяки активній співпраці, взаємодії керівників районної ради – Тараса Келеберда і Наталії Мудрик, голови РДА Володимира Кирилича з фондом і між собою. Тут дуже було швидке реагування на  потреби і вимоги співфінансування, найбільша проблема в реалізації мікропроектів – неякісна проектно-кошторисна документація. Важливо всім усвідомити, що перша вимога при відборі проектів – збереження будівлі. Фонд не ввійде в будівлю, яка руйнується. ОТГ слід обстежити будівлі, покроково працювати для забезпечення її від руйнування”, наголосив Василь Кузьменко.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузького, Сокальського, Жовківського, Буського, Радехівського районів, голови ГО та АПВ районів, представники фондів.« повернутися до списку новин