Кам’янка-Бузька районна рада

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ АНДРІЙ БІЛОУС ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ПІВДЕННО-МОРАВСЬКОГО КРАЮ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Переглядів: 498

Про створення на Львівщині бізнес-шкіл, реалізацію проектів у галузях освіти і туризму, а також про обмін досвідом у реалізації реформи децентралізації йшлося сьогодні, 11 вересня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса, заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук із делегацією Південно-Моравського краю Чеської Республіки.

Андрій Білоус вітаючи гостей на Львівщині, зауважив, що його особисто та Львівську обласну раду найбільше цікавить співпраця в галузі місцевого самоврядування. «Зараз в Україні триває процес децентралізації і створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Зокрема, на Львівщині їх буде майже 100», - розповів він.

Крім того, перший заступник голови облради наголосив, що перед Львівщиною стоїть завдання створити такі умови, щоб новоутворені громади отримали поштовх для свого розвитку. «Для нас дуже цікавим є досвід наших сусідів, у яких реформа децентралізації відбулася набагато раніше. Серед іншого корисними нам будуть напрацювання щодо забезпечення функціонування місцевих громад», - підкреслив посадовець.

Також Андрій Білоус висловив ідею налагодження регіональної співпраці між ОТГ Львівщини і Південно-Моравським краєм.

Варто додати, що у жовтні планується візит делегації Львівської області до м. Брно.« повернутися до списку новин