Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект реконструкції басейну Добротвірської загальноосвітньої школи пройшов конкурсний відбір

Переглядів: 528

Проект реконструкції басейну Добротвірської загальноосвітньої школи пройшов конкурсний відбір та буде реалізований за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, співфінансування Кам’янка-Бузькою районною радою та Агенцією регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району.

За ініціативи та сприяння голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди була розроблена проектно-кошторисна документація «Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ст., в смт. Добротвір, Кам’янка-Бузького району, Львівської області» та поданий проект на конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2017 році.

За результатами розгляду та оцінки, членами регіональної комісії акцептовано проект на загальну суму 6393, 569 тис. грн., роботи з реалізації якого розпочнуться після проведених тендерних процедур.

Вітаємо мешканців селища Добротвір з перемогою проекту з реконструкції спортивного плавального басейну при Добротвірській ЗОШ І-ІІІ ст.

« повернутися до списку новин