Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Посадовців інформують про отримання ключів електронного цифрового підпису для подання декларацій

Переглядів: 483

Головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області інформує посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування про можливості отримання ключів електронного цифрового підпису для подання декларацій службовими особами на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У 2016 році службові особи відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", які на день початку роботи системи подання та оприлюднення відповідно декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають посади державної служби категорії "А" та "Б", зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до категорій "А" та "Б", та інші прирівняні до них посади" акредитовані центри сертифікації ключів Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України та Державної казначейської служби України здійснюють надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі.

Акредитований центр сертифікації ключів Міністерства юстиції України – Державне підприємство "Національні інформаційні системи" - має пункти обслуговування користувачів АЦСК у Львівській області, адреси яких та контактні телефони можна знайти на його сайті за адресою: ca.informjust.ua/contacts.

Щодо Акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, - адреси та контактні телефони відокремлених пунктів реєстрації у Львівській області розміщені на його сайті за адресою: acsk.treasury.gov.ua/contacts.

Відокремлені пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у Львівській області знаходяться за адресами:

1) м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 136, тел.: (032) 297-39-85;
2) м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.

« повернутися до списку новин