Кам’янка-Бузька районна рада

Сьогодні у Кам’янка-Бузькій районній раді відбувся захід з нагоди вшанування Дня Матері «У світі все починається з мами» для матерів загиблих Героїв України з Кам’янка-Бузького району.

Переглядів: 451

   

 

Сьогодні у Кам’янка-Бузькій районній раді відбувся захід з нагоди вшанування  Дня Матері «У світі все починається з мами» для матерів загиблих Героїв України з Кам’янка-Бузького району.

 

 З ініціативи Благодійного фонду родин загиблих Героїв України «Сумна Квітка» за участі голови районної ради, Тараса Келеберди, спеціаліста відділу районної ради з питань взаємодії з місцевими радами району, аналізу та розроблення програм, залучення інвестицій, Марії Пришляк та волонтерів з Народної Самооборони Львівщини було урочисто висловлено вдячність та вручено подарунки матерям загиблих Героїв України  з нашого району.

     Тарасом Келебердою було висловлено слова глибокої вдячності за великий подвиг материнства  матерям, які виростили та виховали своїх дітей Героями нашої країни.

     У ході заходу Оленою Кругліковою було доведено до відома присутніх місію Благодійного фонду родин загиблих Героїв України «Сумна Квітка» Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, який був створений дружиною загиблого учасника бойових дій під час війни на Сході України. Місія Благодійного фонду родин загиблих Героїв України «Сумна Квітка» полягає у  наданні допомоги родинам, дітям  загиблих Героїв, наданні допомоги воїнам АТО, вшанування пам’яті загиблих Героїв та несе в собі певне моральне навантаження.

 

 « повернутися до списку новин