Кам’янка-Бузька районна рада

РВ ГУ ДМС УКРАЇНИ у ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Переглядів: 450

ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Міграційна служба зробила все для того, щоб запровадили безвіз

З 11 червня 2017 року ЄС запроваджено безвізовий режим для громадян України -  власників біометричних паспортів для виїзду за кордон. Міграційною службою зроблено все необхідне для виконання, відповідно до компетенції, вимог Плану дій щодо лібералізації візового режиму ЄС для України, що зробило можливим запровадження «безвізу».

 

Дотримуватися правил «безвізу» вкрай важливо!

Ключові вимоги безвізового режиму – виключно приватні поїздки (для працевлаштування потрібен дозвіл відповідної країни), перебування у країнах ЄС не більш як 90 днів протягом 180 днів (міграційний калькулятор, який дозволяє обчислити дозволений строк перебування, є у розділі «Електронні сервіси» на офіційному веб-сайті міграційної служби), дотримання вимог країни перебування щодо матеріального забезпечення (розраховується на кожний день перебування).

Масове порушення українцями вимог безвізового режиму може призвести до його скасування або обмеження.

 

«Безвіз» спричинив безпрецедентне зростання попиту на закордонні паспорти

Від початку запровадження безвізового режиму кількість  громадян, які звертаються для оформлення закордонних паспортів, зросла більш як у два рази. Для порівняння: якщо у 2016 році загалом по Україні оформлено менш як 2,5 млн. закордонних паспортів, то протягом 12 місяців після запровадження безвізу - понад 5 млн.

 

 

ЩОДО ЧЕРГ НА ОФОРМЛЕННЯ

 

Ажіотаж спав, у більшості регіонів черг немає

Починаючи з 2016 року міграційною службою вживаються системні заходи щодо збільшення кількості місць, де громадяни України можуть оформити біометричні документи, що сприяє зменшенню черг та корупції навколо оформлення документів.

Сьогодні це можливо у всіх понад 600 підрозділах ДМС, понад 50 центрах надання адмінпослуг та 25 сервісних центрах «Паспортний сервіс». Завдяки вжитим заходам кількість прийнятих заяв громадян на оформлення закордонного паспорта зросла майже втричі.

Запис на електронну чергу для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон  можна здійснити на офіційному сайті ДМС https://dmsu.gov.ua/

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин