Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

21 серпня в медіа-центрі «Арена Львів» відбулося обговорення проекту "Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки "

Переглядів: 483

21 серпня в медіа-центрі «Арена Львів» відбулося обговорення проекту Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки за участі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Участь в обговоренні стратегічного для Львівщини документа взяла  заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик.

У вступному слові Олександр Ганущин нагадав присутнім, що за підсумками 7 місяців року Україна має приріст валового внутрішнього продукту – 3,6% до відповідного періоду минулого року. «Це не Польща, де 8%, але це точно не Росія, де 1,6», - сказав він.

Крім того, голова облради наголосив: «Якщо не ставити собі високі амбітні цілі, то ніколи їх не зможемо і досягти. Вітаю всіх, чиї проектні ідеї потрапили в проект Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини. Тепер необхідно працювати над залученням фінансового ресурсу з різних джерел для реалізації цих ініціатив. Окрім програм державного, обласного, місцевих бюджетів, маємо дієвий важіль – міжнародна технічна допомога. У напрямку транскордонної співпраці Львівщина вже продемонструвала найкращу динаміку по всьому західному регіону. Але і на цьому зупинятися не треба».

Нагадаємо, що Львівщина працювала і працюватиме за такими стратегічними цілями: Конкурентоспроможна економіка; Якість життя; Відкриті кордони; Розвинуте село; Туристична привабливість.

Із проектом Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки можна ознайомитися  тут.

 

 

« повернутися до списку новин