Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулась робоча зустріч експертів оцінювання проектів місцевого розвитку

Переглядів: 479

Відбулась робоча зустріч експертів оцінювання проектів місцевого розвитку.

 

     27 лютого на виконання доручення Конкурсної ради яка відбулась 22 лютого, відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради провів планову робочу зустріч з експертами, які оцінюватимуть проекти місцевого розвитку  в 2018 році.

     Під час засідання експерти на практиці відпрацювали методи оцінювання, ознайомилися з основними аспектами в роботі. Також  було їм продемонстровано  технічне забезпечення оцінювання, надано доступ  до баз даних системи оцінювання у розрізі визначених пріоритетів.

     Експертами, які оцінюватимуть проекти місцевого розвитку було  підписану публічну декларацію про неупереджене оцінювання, яке триватиме з 1 до 25 березня. «Щоб до Великодня відділ зміг підготувати засідання Конкурсної ради, під час якого й визначать потенційних переможців», - поінформував Іван Собко, керівник профільного відділу.

     З переліком зареєстрованих заявок, поданих для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, можна ознайомитися – тут.

« повернутися до списку новин