Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Львівська обласна рада змінила план об’єднання громад у п’ятьох районах

Переглядів: 471

Під час сесії 25 жовтня Львівська обласна рада змінила плани об’єднання територіальних громад у п’ятьох районах області.

У такий спосіб депутати Львівської облради частково узгодили план об’єднання територіальних громад, прийнятий у липні 2015 року, із постановою Кабінету міністрів. Депутати зменшують кількість територіальних громад через те, що у попередній версії рішення ЛОР виходило майже удвічі більше громад, ніж це передбачено розпорядженням уряду. Про це повідомляє Zaxid.net

Відтак у Бродівському районі замість 8 громад, які були передбачені попереднім рішення, створять 3 територіальні громади: Бродівську міську громаду, Заболотцівську сільську громаду та Підкамінську селищну громаду.

У Городоцькому районі замість 5 створять 3 громади – Городоцьку міську громаду, Великолюбинську селищну громаду та Комарнівську міську громаду.

У Миколаївському районі замість 5 створять 3 громади – Миколаївську міську громаду, Новороздільську міську громаду та Тростянецьку сільську громаду.

У Радехівському районі замість 6 створять 2 громади – Радехівську міську громаду та Лопатинську селищну громаду.

У Перемишлянському районі замість 4 створять 2 громади: Перемишлянську міську громаду та Бібрську міську громаду

У Самбірському районі, як і було передбачено, створять 12 громад (однак їм змінили межі): Самбірську міську громаду, Новокалинівську міську громаду, Рудківську міську громаду, Дублянську селищну громаду, Бабинську сільську громаду, Бісковицьку сільську громаду, Вільшаницьку сільську громаду, Воле-Баранецьку сільську громаду, Воютицьку сільську громаду, Луківську сільську громаду, Ралівську сільську громаду, Чукв’янську сільську громаду.

Вранці під час сесії 25 жовтня депутати також внесли зміни до планів Яворівського та Жовківського районів, відкинувши таким чином прохання Львова допомогти у створенні міської агломерації.

Також під час попередньої сесії 11 жовтня депутати змінили плани об’єднання громад у Мостиському, Жидачівському та Старосамбірському районах.

Карти: прес-служба Львівської обласної ради.

Джерело: Zaxid.net

« повернутися до списку новин