Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

14 жовтня - День захисника України

Переглядів: 550

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День свята Покрови Пречистої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та у День створення Української повстанської армії. 

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Сьогодні, як ніколи, наша Батьківщина потребує захисту, і тільки мужність, незламна сила та патріотизм справжніх чоловіків здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до перемоги.

Ми вдячні тим, хто у нелегкий час та у складних умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме Ви даруєте своєму народові надію у світле та мирне майбутнє нашої держави.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі – служінню рідній країні та її народу!

Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, надійного родинного тилу, мирного неба та всеперемагаючої віри у світле щасливе майбутнє нашої України!

Ви — наші захисники, опора держави! 

Спокій наших домівок, спокій рідних та близьких — у Ваших надійних та сильних руках!

Слава Україні!

« повернутися до списку новин