Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання з Днем Захисника України

Переглядів: 622

Шановні захисники України! Дорогі ветерани!

Вітаю Вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

14 жовтня в нашій історії – це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, воїнів Української повстанської армії, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів.

Важкі часи пережив наш народ. З палаючими очима боролися українці за краще життя. А скільки було таких, що віддали своє життя у боротьбі за щастя рідного народу, а їхні імена залишилися незнаними, невідомими нащадкам! Ми з особливою повагою й пошаною вдивляємося в образи тих героїв, які хоробро боролися й віддавали життя за її волю й суверенність. Їх чимало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів рідної землі золотом уписані в її пам’яті.

Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм.

Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом - Днем захисника України.Бажаю усім Вам доброго здоров'я, сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє України та українців!

Голова Кам"янка-Бузької районної ради                                                         ТАРАС КЕЛЕБЕРДА

« повернутися до списку новин