Кам’янка-Бузька районна рада

1 червня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у Святі української молоді:«Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

Переглядів: 390

1 червня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у  Святі української молоді:«Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»,  яке вперше цього річ відбулося  на теренах Кам’янка-Бузького району  за ініціативи  Громадської ради «Святий Юр» Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького, Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок» та сприяння Кам’янка-Бузької районної ради, Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та  Кам’янка-Бузької міської ради.  

     В рамках проведення Свята було проведено ІІ тур Міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!", Спортивний фестиваль «Український дух, гарт, і перемога», фестиваль Української пісні «Голос Руси – України» та виставку народної творчості «Таланти Твої, Русь – Україно» участь у яких взяла учнівська молодь нашого району.

     Основною метою Свята української молоді, яке відбулось  на території ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 м. Кам’янка-Бузька, було вшанування пам’яті Андрея Шептицького як будівничого української держави, духовного провідника народу, лідера української нації та  вивчення і практичне застосування його вчення і спадщини в сучасних умовах будівництва і розвитку української держави, розвитку в українському суспільстві християнських цінностей та моралі у молоді нашого району .

    «Маю тверду надію, що просвітницькі Свята такого масштабу стануть щорічними і стануть  традицією нашого району   та будуть проводитись у школах нашого району» - висловив Тарас Келеберда .  І тому хочу висловити глибоку вдячність гостям зі Львова, які так активно долучилися  до організації проведення  Свята української молоді:«Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!», а саме Калинюку Валерію – голові Громадської ради «Святий Юр», який очолив журі оцінювання – членів ГР «Святий Юр» та  – Брунцю Григорію, президенту Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького, який виконав роботу голови оргкомітету Свята. Також Василю Івашківу – директору комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради”, який виконав покладену на нього місію ведучого науково-практичної конференції та Орисі Литвин начальнику відділу з питань взаємодії з місцевими радами району, аналізу та розроблення програм, залучення інвестицій  виконавчого апарату Кам’янка-Бузької районної ради за організаційну роботу щодо проведення Свята української молоді:«Андрей  Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!» . Щиро вдячний всечесним отцям нашого району, які радо відгукнулися на запрошення про участь у Святі та своєю молитвою благословили учасників фестивалів Свята.« повернутися до списку новин