Кам’янка-Бузька районна рада

Проведено благодійну акцію «Подаруй вишиванку дитині зі Сходу»

Переглядів: 593

За ініціативи голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди організовано та проведено благодійну акцію «Подаруй вишиванку дитині зі Сходу».

До акції долучилися депутати Кам’янка-Бузької районної ради, голови та секретарі місцевих рад, вихованці ЦТДЮ м.Кам’янка-Бузька, викладачі та студенти ВПУ №71 м.Кам’янка-Бузька, працівники Новояричівської лікарні. 

Голова районної ради Келеберда Т.В. спільно із депутатом районної ради Шваюк О.Р. та ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО», побували із гуманітарною місією на Сході України. За результатами зустрічі 22.02.2017р. на ХІІІ сесії Волноваської районної ради, Донецька область, було  підписано меморандум про співпрацю та побратимство. 

Учні та педагоги шкіл у селах Старогнатівка, Гранітне, Мирне зустріли наших волонтерів хлібом-сіллю та українською піснею.

Разом із головою Волноваської районної ради було обговорено план подальшої співпраці між районам, заходи відвідин дітьми Сходу нашого району. «Щиро вдячні Вам за надану допомогу, за віру в нас, за те, що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений початок співпраці та взаєморозуміння між тепер вже, на всіх правах можна сказати, братніми районами. СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - сказав голова Волноваської районної ради Лубінець Валерій Дмитрович.

Найщиріші Великодні вітання та вишиванки (23 – для дівчат, 22 – для хлопців та 10 спідничок) були надіслані для учнів шкіл Волноваського району: с.Старогнатівка, с.Гранітне, с.Мирне. Маємо надію, що наші вишиванки будуть окрасою для учасників шкільних художніх колективів. «У часі підготовки до Великодніх свят маємо намір спільно подарувати дітям радість, привернути особливу увагу до традицій та звичаїв нашого краю» - наголосив Тарас Володимирович.

До проведення акції долучилися: Кам’янка-Бузька районна рада, Новояричівська та Запитівська селищні ради, Прибужанівська, Банюниська, Дернівська, Батятицька, Ременівська, Сілецька сільські ради, працівники Новояричівської лікарні, депутати районної ради Келеберда Т.В., Мудрик Н.Й., Лесишак М.І., Янишин Я.С., Браташ П.П., Шваюк О.Р., Онисько В.П., Бабій Г.В., Денисяк Б.Р., Жук І.М., Задорожна У.І., Замула Х.П., Ковтало В.В., Коваль О.Я., Кучерепа М.І., Легедза І.Б., Мельник О.П., Радчук В.О., Рибак І.В., Сприс В.І., Ткачишин Р.Я., Токар Г.Б., Федькович Г.Р; вихованці районного ЦТДЮ приготували вітальні листівки , ВПУ № 71 - вишиванки та сувеніри.

Нехай ця акція стане місточком між Сходом та Заходом, а співпраця та побратимство між нашими районами розпочнеться із відродження традицій нашого краю. 

Надсилаємо найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує усім нам мир, щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Зі святом Вас. Христос Воскрес!».« повернутися до списку новин