Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У Добротворі успішно завершено проект зі заміни штучного покриття спортивного майданчика

Переглядів: 316

У Добротворі успішно завершено проект

зі заміни штучного покриття спортивного майданчика

20 жовтня, у селищі  Добротвір, голова Кам'янка-Бузької районної ради взяв участь у відкритті оновленого після ремонту спортивного майданчика зі заміни штучного покриття.

Тарас Келеберда привітав дітей, молодь та усіх мешканців селища Добротвір із відкриттям сучасного спортивного об’єкту, який є черговим нашим спільним кроком до розбудови спортивної інфраструктури на Кам’янеччині.

"Особисто для мене найбільшим щастям є радісні обличчя дітей, молоді та мешканців селища Добротвір, бо відтепер на оновленому спортивному майданчику вони зможуть змістовно, весело та з користю проводити свій час, віддаючи перевагу заняттям фізичною культурою та спортом, тим самим зміцнюючи своє здоров"я. І від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, буде залежати українське суспільство в майбутньому"- відзначив він.

Вислов вдячність усім тим, хто долучився до реалізації цього проекту, а особливо нашим дітям, які своїм бажанням реалізувати свій спортивний потенціал надихнули нас на успішну реалізацію цього проекту.

В урочистому відкритті також взяли участь: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимир Кирилич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім"як, директор ДТЕК Добротвірська ТЕС Олег Таращук, завідувач сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Тарас Койда, селищний голова Добротвірської селищної ради Роман  Ніколаєв та громадськість.

 

« повернутися до списку новин