Кам’янка-Бузька районна рада

25 серпня на Львівщині відбулася урочистість – Львівський зенітний ракетний полк імені Івана Виговського повітряного командування «Захід» зустрів Бойовий Прапор.

Переглядів: 408

Вручення Бойового Прапора – знаменна подія

25 серпня на Львівщині відбулися урочистості – Львівський зенітний ракетний полк імені Івана Виговського повітряного командування «Захід» зустрів Бойовий Прапор. Отриманий Прапор під час «Параду військ – Маршу нової Армії» з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності 24 серпня в місті Києві.  Глава Держави особисто вручив Прапор тимчасово виконуючому обов’язки командира військової частини підполковнику Денису Левковичу.

 

У Заході взяли участь заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик, голова Кам’янка-Бузької  райдержадміністрації Володимир Кирилич, , заступник міського голови Кам’янка-Бузької міської ради Богдан Ковалюк.

Урочистість  розпочалася на стройовому плацу, де командир повітряного командування «Захід» звернувся до особового складу та гостей зі словами привітання, зокрема підкреслив важливість події: «Бойовий Прапор повинен постійно бути в строю.  Цей символ гідності і честі дає поштовх до нових звершень та перемог, він допомагатиме вам виконувати завдання за призначенням, завдання в зоні бойових дій, надихати на великі бойові справи, повсякденно стояти на сторожі інтересів Держави, оберігати мир та спокій громадян України. Бережіть та шануйте його,  як символ Держави. Щиро вітаю вас з цією знаменною та незабутньою подією. Бажаю міцного здоров’я, успіхів у ратній праці, звершень у почесній справі служіння Україні та її народові»! Також до привітань приєдналися представники влади, духовенства та громадськість.

Історія українського військового прапора сягає своїм корінням у далеке минуле й тісно пов’язане з історію державотворення, тому відновлення військово-національних традицій є дуже важливим. Прапор – це символ бойової частини,  він має непересічне значення і символізує славу і перемогу. Це велике досягнення для військовослужбовців, які й надалі служитимуть українському народові та мужньо захищатимуть Батьківщину.

Під час урочистостей найкращих військовослужбовців  було нагороджено відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції», грамотами та подяками.

На завершення особовий склад військової частини пройшов урочистим маршем – цього разу вперше крокуючи з Бойовим Прапором частини.

 

Прес-центр повітряного командування «Захід»

 « повернутися до списку новин