Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Сьогодні, 23 серпня, Кам’янеччина разом з усією Україною відзначає День Державного Прапора.

Переглядів: 365

   

Сьогодні, 23 серпня, Кам’янеччина  разом з усією Україною відзначає День Державного Прапора.

     День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

     І сьогодні  на площі біля адмінбудинку по вул.Незалежності,27, м.Кам’янка-Бузька, відбулася урочиста посвята та церемонія підняття Державного Прапора України.

 

  Цьогоріч  вшанування Державного Прапора України розпочалось із спільноконфесійної молитви та посвяти  священнослужителями  головного прапора  Кам’янеччини.    Право підняти Державний Прапор надали учасникам бойових дії на Сході України Володимиру Сенишину та Олександру Поліщуку. 

     Також в часі проведення урочистості, з відчуттям особливого жалю та гордості, всіма присутніми було вшановано «хвилиною мовчання»  новітніх Героїв України.

     В урочистому вшануванні Дня Державного Прапора України взяли участь заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова Кам'янка-Бузької ОТГ Олег Омелян  спільно із колективами та громадськістю.

Пам’ятаймо - Державний Прапор – животворне та об'єднуюче начало. Він, незалежно від національності, мови, релігії гуртує нас в одне єдине ціле – українську націю. Він об’єднує українців по всьому світу.

 

« повернутися до списку новин