Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

З 26 лютого по 2 березня голова Кам’янка-Бузької районної ради перебував із робочим візитом у Швеції

Переглядів: 470

З  26 лютого по 2 березня голова Кам’янка-Бузької районної ради перебував із робочим візитом у Швеції

      Голова Кам'янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда з 26 лютого по 2 березня перебував із робочим візитом у Швеції в рамках Консультативної місії ЄС в Україні, яка офіційно розпочала роботу в Києві 1 грудня 2014 року після  Революції  Гідності, а з травня 2016 року також у регіональних представницствах у Львові та Харкові.  

      Робочий візит був організований шведською поліцією для офіцерів української поліції та представників місцевого самоврядування з метою ознайомлення із концепцією взаємодії поліції з громадою в секторі цивільного права  проекту ЄС щодо реформування Національної поліції України.

     В рамках візиту головою Кам’янка-Бузької районної ради було відвідано міста Гьотебург , Бораша та Кунгсбацкі, де відбувалися навчальні презентації поліції Швеції.

      На закінчення візиту, 2 березня  у місцевому відділі поліції міста Гьотебург відбувся семінар щодо переліку заходів швецької поліції, які б могли бути впроваджені в Україні при реформуванні Національної поліції України в межах Консультативної  місії  ЄС. Яка в свою чергу надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

    За результатами робочого візиту в рамках Консультативної місії ЄС в Україні,  виділяються грантові кошти на ремонт нежитлових приміщень Кам’янка-Бузького районного відділу поліції та спільно розробляється Концепція реформування поліції в регіоні, враховуючи позитивний досвід функціонування поліції в Швеції. 

« повернутися до списку новин