Кам’янка-Бузька районна рада

3-4 жовтня, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у Форумі Карпатського Єврорегіону, який відбувався у селі Барвінок Ужгородського району Закарпатської області.

Переглядів: 404

 3-4 жовтня, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у Форумі Карпатського Єврорегіону, який відбувався у селі  Барвінок Ужгородського  району  Закарпатської  області.

У середу, 3 жовтня, у рамках форуму Карпатського Єврорегіону,  увазі присутніх було запропоновано  презентації кращих практик місцевого розвитку і транскордонного співробітництва Закарпаття. А саме: «Закарпатська область: кращі практики місцевого та регіонального розвитку», «Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного» та «Конкурс ініціатив карпатських громад».

    Завершився перший день форуму урочистою церемонією нагородження переможців Конкурсу ініціатив карпатських громад, які популяризують історико-культурну  та природну спадщину Закарпаття, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

    У другий день Форуму Карпатського Єврорегіону  відбулось засідання Правління Асоціації ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА",  Загальні Збори - на порядку денному було розглянуто 16 питань, пов'язаних з перспективами розвитку гірських територій.

    Також  у рамках форуму  відбулось підписання грантових договорів на реалізацію проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 та презентація проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” - переможця конкурсного відбору у рамках Програми підтримки секторальної політики. А на завершення - підписання Меморандуму про співпрацю в рамках проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” між Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польща і Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Довідково:

 Відповідно до результатів засідання Конкурсної ради Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, яке відбулось 19 червня 2018 року, поданий  Кам’янка-Бузькою районною радою проект «Обласний етнофестиваль «Купальська містерія над Бугом»», був визнаний переможцем та рекомендований Конкурсною радою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад до фінансування за рахунок коштів обласного та районного  бюджетів.

 

 « повернутися до списку новин