Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОПОНУЄ ВСТАНОВИТИ МОРАТОРІЙ НА ПІДНЯТТЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ГАЗ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Переглядів: 497

У вівторок, 13 вересня, Львівська обласна ради прийняла рішення щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші житлово-комунальні послуги для населення Львівської області. За нього проголосували 63 депутати.

У документі зокрема зазначено, що підняття цін і тарифів на газ та житлово-комунальні послуги у Львівській області без підвищення мінімальної заробітної плати та пенсій є необґрунтованими.

Відповідно депутати звертаються до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою встановити з 1 жовтня 2016 року мораторій на підняття цін і тарифів на газ та житлово-комунальні послуги для населення, своєчасно проводити індексацію зарплат, пенсій та інших соціальних виплат, встановити прозорий механізм ціноутворення на тарифи на житлово-комунальні послуги, а також заборонити з 1 жовтня 2016 року арешт майна боржників за несвоєчасну сплату житлово-комунальних послуг.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що керівництво та депутатський корпус обласної ради запрошували на засідання безпосередньо тих людей, які відповідають за прийняття таких рішень, а саме - представників профільного міністерства та НКРЕ. «Ми дуже хотіли, щоб у цьому залі відбулася конструктивна дискусія, адже про це треба говорити відкрито і публічно», - резюмував Олександр Ганущин.

Нагадаємо, 20 липня у Львівській обласній раді голови усіх депутатських фракцій публічно підписали звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України Андрія Парубія та голови Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка щодо неприпустимості підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

« повернутися до списку новин