Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Львівська обласна рада збільшує бюджет конкурсу мікропроектів

Переглядів: 564

На 2017-й обіцяють виділити не менше ніж 60 млн. грн., це на 6 млн. грн. більше, аніж у 2016-му. Зросте й максимальне фінансування одного проекту. Пріоритетними у фінансуванні визначили, зокрема, освіту, вуличне освітлення, охорону здоров'я.

«Цього року максимальна вартість була 200 тис. грн., 100 тис. грн можна було отримати з обласного бюджету. Зараз ми, за новим конкурсом, передбачаємо по 400 тис. грн. на один мікропроект, з яких обласний бюджет профінансує 200 тис. Це враховуючи інфляцію. Оскільки маленькі проекти вже більшість зроблено, люди просять про якісь комплексні речі», – пояснив член комісії з питань бюджету Львівської обласної ради Іван Собко.

Проекти на конкурс можна подавати вже з 1 грудня. Цьогоріч вперше заявки прийматимуть в онлайн-режимі – на сайті Львівської облради. Триватиме реєстрація до 30 грудня. А в січні обіцяють оголосити переможців. Цьогоріч на Львівщині реалізували рекордно багато мікропроектів – майже 700. З обласного бюджету на них виділили 54 млн грн, а загальна сума фінансування цих проектів приблизно 130 млн. грн. З них близько 1 млн. грн. – це гроші, які пожертвували мешканці.

« повернутися до списку новин