Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету

Переглядів: 446

За інформацією управління фінансів районної державної адміністрації Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету в сумі 4 246,3 тис.грн.

Зокрема, перераховано грошовими коштами другий транш за квітень освітньої субвенції в сумі 2 547,8 тис.грн., медичної субвенції в сумі 1 356,5 тис.грн.

За рахунок цих коштів будуть фінансуватися видатки на заробітну плату працівникам бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв і комунальних послуг, медикаменти та харчування, послуги зв’язку тощо.

Погашено кредиторську заборгованість по пільгах та житлових субсидіях населенню на придбання твердого та рідкого побутового палива і скрапленого газу, яка утворилася станом на 1 квітня 2016 року, в сумі 282,9 тис.грн.

Відповідно до нарахованих у квітні цього року обсягів, профінансовано державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях в сумі 59,1 тис.грн.

« повернутися до списку новин