Кам’янка-Бузька районна рада

БОЛГАРСЬКИЙ БІЗНЕС ЗАЦІКАВЛЕНИЙ В ЕКОНОМІЧНІЙ СПІВПРАЦІ З ЛЬВІВЩИНОЮ

Переглядів: 639

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та голова облдержадміністрації Олег Синютка у середу, 2 листопада, зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні Красіміром Мінчевим та представниками болгарського бізнесу.

Під час зустрічі сторони обговорили основні напрямки для співпраці між підприємцями з Болгарії та Львівщини. Очільник області представив гостям кращих та авторитетніших представників підприємницького середовища області. Зокрема, Олег Синютка відзначив , що є усі передумови для того, аби результатом сьогоднішніх перемовин стало налагодження співпраці  між  бізнесом наших країн і встановлення  контактів у  сфері туризму,  агропромислового комплексу, культурних та освітніх проектах.

В свою чергу, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин запропонувала організувати в Болгарії форум для львівських підприємців, де б можна було представити можливості та потенціал області і відповідно знайти нові ринки для збуту якісної продукції. «Такий форум – хороший майданчик для бізнесу, щоб поділитися досвідом та інтересами. Зі свого боку ми б могли запросити на такий форум на Львівщину болгарських підприємців. До слова, завтра, у Львові відбуватиметься уже 16 Міжнародний економічний форум», - зауважила Парасковія Дворянин.

З її словами, Болгарія – дружня для України держава, дуже гостинна і завжди намагається підтримувати українців в їх боротьбі за територіальну цілісність та незалежність. «Ми дуже вдячні вам за те, що ви приймаєте наших воїнів на лікування та реабілітацію, а дітей учасників АТО та загиблих - на відпочинок та оздоровлення,  - наголосила Парасковія Дворянин. – Сподіваюсь на подальшу співпрацю в цьому напрямку».

Зі свого боку Надзвичайний та Повноважний Посол запевнив в повній підтримці України та зацікавленості в налагодженні економічної, культурної та освітньої співпраці.« повернутися до списку новин