Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

В районному Народному Домі відбувся літературно-мистецький вечір "Заповіт від Тараса"

Переглядів: 541

13 березня 2018 року голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда  взяв участь у літературно-мистецькому вечорі  "Заповіт від Тараса" з нагоди 204 -ої річниці  від Дня народження Т.Г.Шевченка. Святковий захід відбувся у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі.

Ім’я Тараса Григоровича Шевченка невіддільно пов’язано з Україною. Він любив Україну і українців безмежно. Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. У ньому наша історія, наші мрії, наша надія.

     Його «Кобзар» став для українців національною Біблією. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори. Він, як пророк, звертається до нас у своєму «Заповіті», надихає народ на боротьбу за світле майбутнє, вказує дорогу до волі та незалежності. У своїх творах закликає бути людьми, закликає любити рідну країну, творити добро для неї, бо поняття Батьківщини для нього було святим. 

     Із вітальним словом про генія української поезії та прози  виступив  голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда. «Т.Г.Шевченко підняв на найвищий рівень ту дорогоцінну духовну спадщину, яку протягом віків створювали українські безіменні генії. Він здобув українській літературі загальне визнання і гідне місце в ряду національних культур світу. Він був справжнім народним співцем, бо з дитинства знав і любив простий український народ. Творчість Тараса Шевченка – це документ найбільш об’єктивної і виваженої характеристики українців, це книга нашого буття і водночас візитна картка, за якими націю пізнає і сприймає світ.» - відзначив Т.Келеберда.

Народна хорова капела під керівництвом  Богдана Ковалюка виконала твори на слова Великого Кобзаря. Проникливо, аж до сліз та чарівно прозвучала на концерті інсценізація “Плач Ярославни” у виконанні Народного театру районного Народного дому.Викладачі та вихованці Кам’янка-Бузької музичної школи на високому професійному рівні підготували для кам’янчан змістовний літературно-музичний вечір.

Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження від концертних номерів юних музикантів та їх наставників. В залі панувала атмосфера уваги та доброзичливості. Глядачі бурхливо аплодували після кожного виступу.

  

  

 


 

  

  

                                                      

 

« повернутися до списку новин