Кам’янка-Бузька районна рада

Спільний українсько-польський проект пройшов до наступного етапу конкурсу

Переглядів: 788

За ініціативи голови районної ради, в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 розроблено та подано на участь у конкурсі спільно написаний з польською стороною проект. 

До розробки проекту були залучені Кам’янка-Бузька районна рада, Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району, Кам’янка-Бузька міська рада, Добротвірська селищна рада та Стародобротвірська сільська рада.

Спільним українсько-польським проектом передбачено облаштування пляжу та будівництво пристані, велодоріжки вздовж водойми на базі Добротвірського водосховища, реконструкцію локальних очисних споруд та каналізаційних мереж для об’єктів соціальної сфери у с. Старий Добротвір, будівництво нових каналізаційних мереж у одному з кварталів забудови м.Кам’янка-Бузька.

Станом на сьогодні, комітет з оцінки проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 прийняв рішення про відбір даного проекту до наступного етапу. З 352 надісланих пропозицій відібрано 162 проекти.

Переможці конкурсу отримають можливість спільно залучити 2,5 млн. євро на реалізацію проектів.« повернутися до списку новин