Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулася чергова робоча зустріч Тараса Келеберди, голови районної ради із Адамом Ністром, радником/тренером з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС

Переглядів: 516

    

 

     Сьогодні у Кам’янка-Бузькій районній раді відбулася чергова робоча зустріч  Тараса Келеберди, голови районної ради із Адамом Ністром, радником/тренером з питань взаємодії поліції з громадою  КМЄС, за участі Едуардуса Ван Тунена – поліцейського з Нідерландів та Ірини Бойко – провідного спеціаліста з питань регіонального співробітництва Львівського представництва КМЄС.

    У ході зустрічі було обговорено потребу та можливості  організації другої зустрічі   із представниками правоохоронних органів, представниками органів місцевого самоврядування і районних громадських організацій щодо  імплементації одного з 5-ти пріоритетів Консультативної місії ЄС, а саме – «Взаємодія поліції з громадою (Community Policing)» у Кам’янка-Бузькому районі.                                          

Довідково:

Команда з більше ніж 200 українських і міжнародних фахівців працює у Києві, а з травня 2016 року також у регіональних представницствах у Львові та Харкові.

7 березня 2018 року було відкрито регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу в Україні у Одесі .

Команда міжнародних консультантів КМЄС здебільшого складається з представників країн Європейського Союзу. Досвідчені фахівці у сфері безпеки, поліцейської діяльності, судової системи, боротьби з корупцією, дотримання прав людини, зв’язків із громадськістю діляться своїм досвідом з українськими партнерами місії в рамках спільних зусиль щодо прискорення процесу реформування сектору цивільної безпеки.« повернутися до списку новин