Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

На Львівщині схвалили проект Перспективного плану трьох районів

Переглядів: 440

11 жовтня Львівська обласна рада схвалила зміни до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів. Представляв документ перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

На початку виступу Ростислав Замлинський розповів про принципи формування громад, про проведену роз’яснювальну роботу та в цілому про процес об’єднання.

Так, у межах Мостиського району планується утворили три об’єднані територіальні громади (ОТГ): Шегинівську сільську, Мостиську та Судововишнянську міські громади. 

У Старосамбірському – сім: Старосамбірську міську громаду,  Стрілківську сільську громаду, Міженецьку сільську територіальну громаду, Новоміську сільську територіальну громаду, Нижанковицьку селищну громаду, Хирівську міську громаду та Добромильську міську громаду.

На території Жидачівського району – п’ять громад: Жидачівську міську громаду, Журавненську селищну громаду, Новострілищанську селищну громаду, Гніздичівську селищну громаду, Ходорівську міську громаду. Слід зазначити, що дві останніх ОТГ уже створені.

Схвалені проекти Перспективних планів Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів спрямують до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення. А вже в грудні в деяких громадах цих районів відбудуться вибори.

Рішення щодо інших районів Львівщини – приймуть на наступних пленарних засіданнях сесії обласної ради.

Нагадаємо, що станом на сьогодні на Львівщині сформовано 16 об’єднаних територіальних громад. 15 із них мають прямі бюджетні відносини з Міністерством фінансів. Ще одна, Ходорівська громада, в якій вибори провели у березні, почне працювати з 1 січня 2017 року.

З проектами рішень можна ознайомитися тут.

« повернутися до списку новин