Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Стартували навчання з підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

Переглядів: 636

  11 грудня 2017 року секретаріат Конкурсної ради, профільний відділ апарату обласної ради розпочали кущові навчання для потенційних конкурсантів у рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

«Ми ознайомили сільських, селищних, міських голів, представників виконавчої влади, громадських організацій, ініціативних груп від Перемишлянського і Золочівського районів з умовами конкурсу місцевого розвитку на 2018 рік, основними нововведеннями, положеннями тощо», - повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко.

Відповідно до графіку у четвер, 14 грудня 2017 року о 13.00 год. відбудеться семінар у м. Кам’янка-Бузька за адресою: вул.Незалежності, 27  Кам’янка-Бузька районна рада (сесійна зала) спільно Кам’янка-Бузький та Радехівський райони.

Підсумовуючи перший день семінару, Іван Собко зауважив, що людей цікавлять семінари, вони активно беруть в них участь та готуються до подачі документів на конкурс. «На реалізацію проектів маємо наступного року 100 млн грн. Сподіваємося, що на велику кількість заявок», - підкреслив він.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах

 

« повернутися до списку новин