Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відійшов у вічність настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Камянка-Бузька, благочинний Кам’янка-Бузького деканату протоієрей Михайло Піх

Переглядів: 696

7 квітня 2017 року, на 77-му році життя, після тривалої тяжкої хвороби спочив у Бозі настоятель Різдво-Богородичного храму м. Камянка-Бузька, благочинний Кам’янка-Бузького деканату протоієрей Михайло Піх.

Отець Михайло народився 20 листопада 1939 року в с. Старява, Мостиського району, Львівської області. В 1967-1971 рр. навчався в Московській духовній семінарії. Завжди вважав, що наука ніколи не закінчується, тому три роки тому здобув диплом магістра богослів’я у Львівській Православній Богословській Академії.

Свячення отримав 13 липня 1969 р. у кафедральному Свято-Юрському соборі м. Львова.

Настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам’янка-Бузька був з 1983 року. 

Завжди енергійний, побожний та ревний пастир, багато трудився над історією м. Кам’янка-Струмилова і його багаторічна праця увінчалася виданням книги під назвою "Святині міста Кам’янка-Струмилова в історії та культурі України".

Кам’янка-Бузька районна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким та парафіянам церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам’янка-Бузька. 

« повернутися до списку новин