Кам’янка-Бузька районна рада

Участь представників громад, ініціативних груп району у конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області

Переглядів: 491

 

Участь представників громад, ініціативних груп району у  конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області

  

    22 лютого взяв участь у засіданні Конкурсної ради  з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області. Приємно вражений кількістю та якістю  поданих проектів від Кам’янка-Бузького району.

     На сьогодні саме участь у Конкурсі мікропроектів дає можливість вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів, активізації громад при реалізації соціально значимих проектів за рахунок субвенції обласного, районного, місцевих бюджетів, а також спонсорських коштів, фінансового та нефінансового внесків громад.

     Варто відзначити, що цього року загальна вартість зареєстрованих заявок Кам’янка-Бузького району складає  - 24631,570 тис грн., і включає у собі: кошти обласного бюджету району – 12033,162 тис. грн., кошти районного бюджету району -  1611,678 тис.грн., кошти базового бюджету територій, що не входять в ОТГ - 752,227 тис.грн., кошти ОТГ у сумі 1957,647 тис. грн., спонсорські кошти -  4387,842 тис.грн., фінансовий внесок громади складає 2356,570тис.грн., та нефінансовий внесок громади ( будівельні матеріали, що зараховуватимуть як співфінансування) - 1532,444 тис.грн.

     Значна кількість проектів,  які подавалися цього року, ініційовані не тільки органами місцевої влади, громадськими  організаціями як «Агенція розвитку  малого та середнього бізнесу», "Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка - Бузького району","Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради"  та Громадська організація "Єдність", а й ініціативними  групами  ОСББ,  ініціативними групами: ДНЗ №1 м. Кам’янка-Бузька, Батятицького ДНЗ, ЗОШ №2 м. Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузької ЦРЛ  та центру соціального обслуговування Кам’янка-Бузького району, а також ініціативними групами жителів сіл Тадані, Ременів та  міста Кам’янка-Бузька.

     Ймовірно, що не всі проекти з району будуть в переліку переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, не всі будуть профінансовані, але сподіваюсь, що проекти, які не будуть акцептовані, не втратять своєї актуальності, а для їх реалізації районна рада шукатиме фінансові ресурси.

     Районна рада, й надалі, буде сприяти ініціативним групам,  територіальним громадам сіл, селищ, міст, у  тому числі об’єднаним територіальним громадам у вирішенні місцевих проблем та створенні умов для сталого розвитку шляхом  участі у  щорічному  Конкурсі проектів місцевого розвитку. Відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам, Кам’янка-Бузька районна рада буде напрацьовувати шляхи залучення спонсорських коштів у межах програм міжнародної технічної допомоги для повної реалізації мікропроектів у Кам’янка-Бузькому районі.

 

     Голова Камянка-Бузької районної ради                                                                                         Т. Келеберда« повернутися до списку новин