Кам’янка-Бузька районна рада

«29 СЕРПНЯ – НАРОДНИЙ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ, ПОЛЕГЛИХ В РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ ЗА ЦІЛІСНІСТЬ ТА СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ»

Переглядів: 363

  

  «29 СЕРПНЯ – НАРОДНИЙ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ, ПОЛЕГЛИХ В РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ ЗА ЦІЛІСНІСТЬ ТА СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ»

 «Іловайський котел» – одна із найстрашніших трагедій  в історії сучасної України. 

    Сьогодні в Україні вшановують пам'ять українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі.

    Кожен українець повинен усвідомити і пам’ятати масштабність цієї трагедії!

 

 

 

Довідково:

Бої за Іловайськ, відомі також як Іловайський котел — бойові дії, що розгорнулися під містом Іловайськ Донецької області у ході війни на сході України у серпні 2014 року.

18 серпня, в ході запеклих боїв, українські силовики, що значною частиною складалися з добровольчих батальйонів, увійшли в Іловайськ. Вони змогли взяти під свій контроль частину міста, однак після заходу значних сил регулярних російських військ 23—24 серпня у тил українського угрупування з території РФ, іловайське угрупування опинилося в оточенні. У ніч з 28 на 29 серпня Путін звернувся до «сил ополчення» із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні. 29 серпня о 6:00 ранку російський офіцер прибув до Многопілля і повідомив українській стороні, що вихід має відбуватися без зброї. О 8:15 українські військові організованими колонами почали рух з міста за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами. Колони були розстріляні на марші.

 

 « повернутися до списку новин