Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Урочисте відкриття нового цеху ПП«Львів-ПАК»  в с.Тартак

Переглядів: 652

22 серпня за участі голови Львівської обдержадміністрації Олега Синютки,  голови районної ради Тараса Келеберди, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського відбулося урочисте відкриття нового цеху ПП«Львів-ПАК»  в с.Тартак.

Директор ПП «Львів-ПАК» Андрій Кравчук ознайомив гостей з робочим процесом переробки деревини в новому цеху.

За словами керівника підприємства «Львів-ПАК» почала свою діяльність у 2006 році як незалежна приватна компанія, і залишається такою по сьогоднішній день. З початку своєї діяльності компанія працювала в основному по напрямку лісопильного та стругального виробництва.Та з часом почали виробництво деревяної тари (піддона деревяного) і ввели в експлуатацію лінію по виробництву пелетів(паливних гранул).В штаті компанії працює 82 чоловік. Підприємство ввело в експлуатацію нову лінію по розпилові лісу, а також трьох сушильних камер, що призвело до створення нових робочих місць. На даний час діяльність компанії охоплює підприємства країн Західної Європи, а також великі українські організації, що розвиваються.

Основні види продукції та послуг компанії – лісопильне та стругальне виробництво, виробництво дерев’яної тари, оптова торгівля деревиною, виробництво інших виробів з деревини, виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння. Також надання допоміжних послуг у лісовому господарстві.

« повернутися до списку новин