Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

3 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася творча зустріч з Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком

Переглядів: 556

3 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі відбулася творча зустріч з Ірен Роздобудько - сучасною українською письменницею та відомим українським бардом, композитором, кінодраматургом, поетом, уродженцем Кам’янеччини Ігорем Жуком. 

Провела програму голова районної організації профспілки працівників освіти Віра Краєвська. 

Літературно - співоча подружня пара  розповіла про свій шлях, подорожі, які надихають та творчі досягнення. Було очевидно, що Він і Вона – натхнення одне для одного. 

Ігор Жук розповів про свою творчість, заспівав прозову мініатюру про життя заробітчанки з України в Італії і виконав кілька власних пісень, написаних для кінофільмів, під гітару, а Ірен читала фрагменти зі своїх творів. 

Основною тематикою їх творів було нелегке життя українських емігрантів, історичні події, які тісно переплітаються з теперішніми непростими обставинами у нашій державі, а також говорили про вічне та прекрасне – кохання та материнську любов.

Окрім того, Ірен Роздобудько презентувала мешканцям Кам’янеччини свій роман «Ґудзик-2. Десять років по тому» - продовження її книги «Ґудзик». Перший роман «Ґудзик» приніс авторці перемогу на конкурсі «Коронація слова - 2005».

Ірен – відома українська письменниця, журналістка, сценаристка, поетеса. Ірен також пише вірші, малює і володіє гітарою, випустила дві поетичні збірки.

Ігор – поет, композитор, виконавець своїх пісень. До виходу на сцену Ігор Жук став відомий у колах київської інтелігенції як художник, організатор низки виставок мистецького андерґраунду. Мав декілька власних експозицій, також захоплювався комп’ютерною графікою, працював 20 років дизайнером.

Зустріч з Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком залишила приємні теплі відчуття про добрих, світлих, щирих людей, патріотів України, небайдужих до чужого болю.

« повернутися до списку новин