Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

На Кам’янеччині урочисто відзначили  День Державного Прапора України

Переглядів: 209

На Кам’янеччині урочисто відзначили День Державного Прапора України

 

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди святкування Дня Державного Прапора України на площі перед райдержадміністрацією відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Чин освячення Українського Державного Стягу  здійснили настоятелі храмів УГКЦ о. Володимир Касіян та УПЦ КП о. Володимир Котоус .

У святковому заході також взяли участь працівники Кам’янка-Бузької районної ради та райдержадміністрації, Кам’янка-Бузької міської ради, представники підприємств, установ, організацій, громадськість району.

Під виконання Гімну України, право підняти Великий Державний Прапор України було надано  Анастасії Сердюк – учениці Добротвірської дитячої музичної школи, лауреату перших премій Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів та Віталію Браташу – майстру спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіону України 2019 року серед юніорів на дистанції К-4 500 м, учаснику чемпіонату світу 2019 року серед юніорів.

.
"День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях".

  

  

  

« повернутися до списку новин